Интер спечели точка в гостуването си на Наполи

наполи изпревари милан разгром последния серия
21:18, 12.02.2022
Чете се за: 01:17 мин.

Сблъсъкът между Наполи и Интер в 25-ия кръг на Серия А завърши при резултат 1:1. Лоренцо Инсиние откри резултата от дузпа на стадион "Диего Армандо Марадона", а Един Джеко заслужи точка на тима си.

В 5-ата минута Виктор Осимен бе повален в противниковото наказателно поле и след намесата на ВАР домакините получиха дузпа. Лоренцо Инсиние даде аванс на неаполитанци. Интер не бе допускал гол при гостуване в шампионата от ноември, когато Стефан де Врай си отбеляза автогол в мача с Милан.

Само пет минути по-късно Пьотр Желински стреля от дистанция в лявата греда.

След почивката лятното попълнение на шампионите Един Джеко изравни с плътен удар от непосредствена близост.

Самир Ханданович отрази коварен изстрел на Елиф Елмас, за да запази равенството.

Интер е лидер в класирането с актив от 54 пункта. Наполи има точка по-малко, но е с мач повече.