Иван Алипиев с 11 точки при загубата на Латина от Агридженто в Серия Б

Тимът на Латина записа девета загуба в регион „Зелен“.

от Вяра Илиева
08:19, 27.11.2023
Чете се за: 01:17 мин.
иван алипиев точки латина загуби гостуването агридженто серия

Отборът на Латина с българите Иван Алипиев и Борислав Младенов в състава си допусна загуба от Агридженто със 77:88 като гост в мач от 11 кръг на регион „Зелен“, в Серия Б.

Иван Алипиев отново бе сред най-добрите за Латина, като отбеляза 11 точки, и записа още 2 борби и 1 открадната топка за 26 минути в игра.

Борислав Младенов се завърна в игра, като прекара 20 минути на терена, в които регистрира 5 точки, 3 борби, 2 асистенции и 1 открадната топка.

Най-резултатен за гостите бе Франк Гейнс с 16 точки, а за Агридженто Джейкъб Полакович допринесе за успеха с 22 точки и 12 борби.

Латина има само две победи до момента, което го поставя на 11-та позиция във временното класиране на своя регион. На 2 декември тимът е домакин на Торино.