ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Иван Гешев: Ще бъдем безкомпромисни срещу всеки, който извършва престъпления срещу магистрати

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
иван гешев бъдем безкомпромисни всеки извършва престъпления магистрати

"Подкрепям изцяло колегите, които с риск за собствената си сигурност, защитават интересите на българските граждани. Ще бъдем безкомпромисни срещу всеки, за когото са налице доказателства, че осъществява престъпления срещу магистрати".

Това написа в Туитър главният прокурор Иван Гешев по повод днешната акция на Спецпрокуратурата, при която бяха задържани бившият служител на МВР Славчо Марков, сочен за един от най-приближените на обвиняемия Васил Бажков, шефът на личната му охрана и управител на детективска агенция, близка до хазартния бос.

Според наши източници Славчо Марков е организирал проследяването и заснемането на прокурора Ангел Кънев.

Припомняме ви, че преди седмица Васил Божков пусна в социалните мрежи снимка на зам.-шефа на Спецпрокуратурата как излиза от сградата на НАП.

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?