Иван Петков изведе волейболистките на Прометей до Купата на Украйна

иван петков
от БНТ , Източник: БГНЕС
15:07, 21.02.2022
Чете се за: 00:47 мин.

Бившият национален селекционер Иван Петков изведе Прометей (Днипро) до Купата на Украйна за втора поредна година. С огромен принос за успаха са и трите българки в състава - националките Лора Китипова, Нася Димитрова и Жана Тодорова.

Волейболистките, които миналия сезон направиха златен требъл, надиграха Химик (Южни) с 3:0 (25:8, 25:13, 25:19) в големия финал на надпреварата, изигран в Слобожанске.

Нася Димитрова беше най-резултатна в двубоя с 11 точки, колкото постигна и Богдана Анисова. Разпределителката Лора Китипова се отличи с три точки.

23:40, 24.07.2024
Кирил Десподов с две асистенции за измъчена победа на ПАОК в квалификациите за Шампионската лига
23:35, 24.07.2024
Чете се за: 02:17 мин.
Мира Андреева крачи смело към полуфиналите на турнира по тенис в Яш
23:15, 24.07.2024
Чете се за: 00:45 мин.
Лудогорец неутрализира Динамо Минск в първия мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига
Чете се за: 01:02 мин.
Националният отбор по баскетбол за юноши до 16 г. загуби втората контрола срещу Израел
21:49, 24.07.2024
Николай Неделчев достигна четвъртфиналите на двойки на турнир по тенис в Португалия
21:43, 24.07.2024
Чете се за: 00:37 мин.
България планира да закупи 6 хеликоптера за спешна медицинска помощ с европейски средства
Даниел Боримиров: Сираков ще говори с Васил Божков за дълговете