Ивет Лалова спечели бягането на 200 метра на турнира от Диамантената лига по лека атлетика в Стокхолм (Швеция).
Българката финишира за 22.63 секунди, подобрявайки с една стотна най-силния си резултат за сезона.34-годишната българска спринтьорка имаше до момента 22.64 секунди на Диамантената лига в Рим, където завърши на второ място.
Втора се класира Бет Добин (Великобритания) с личен рекорд от 22.83 секунди, а трета е сънародничката й Аника Онуора с 23.38 секунди, най-добър резултат за сезона.
Фото:БТА
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)