Полицията разследва инцидента с бившия премиер в служебно правителство Ренета Инджова от снощи. Това съобщи пред журналисти комисар Стойно Цветков, началник на отдел "Разследване" в СДВР.
Сигналът е получен след 18 ч от трето лице, близко до Ренета Инджова. Тя е посетена в дома й и разпитана от служители на полицията. Установено е, че е със счупена китка на лявата ръка.
Пред служителите на реда тя разказала, че е била блъсната от непознат мъж, който избягал.
Полицията издирва извършителя. Започнато е досъдебно производство за причиняване на телесна повреда.
Инцидентът е станал вчера около 9 ч сутринта, но са били изнесени противоречиви факти и обстоятелства. След посещение в "Пирогов" е записано, че става въпрос за битов инцидент - падане по стълби, уточни комисар Цветков.
Продължават действията по разследването, уведомена е прокуратурата, допълни комисарят.
Категорично вината за катастрофата е на шофьорите на леки автомобили, съобщи заместник градският прокурор
Втора жертва на катастрофата при обърналия се автобус на "Челопешко шосе" в София
Тежка катастрофа в София: Един загинал и над 20 ранени след сблъсък на автобус и коли
400 кг марихуана с високо качество откриха в тайник на камион на "Дунав мост"
Минута е деляла автобуса от пламъци: Пожарникари предотвратили по-голяма трагедия
И.ф. главен прокурор Ваня Стефанова: Прокуратурата не трябва да бъде нито бухалка, нито чадър