От ПГ на "Изправи се БГ! Ние идваме!" излязоха с декларация за събитията по време на протестите преди година.
На този ден преди 1 година - денят беше обявен като Велико народно въстание, а остана като кървавата сряда. Десетки граждани излязоха и се изправиха срещу диктатурата на Борисов. Те и диктаторът не се посвениха да бият, да задържат, да обгазяват собствения си народ. Този ден ще остане със срама за ГЕРБ, защото те окървавиха собствения си народ за собствения си интерес. Ние - народът, няма да забравим и да простим. Кървавата сряда мина. На следващия ден на 3 септември на площада имаше двойно повече хора. Всички тези хора победиха, те успяха. Кървавата сряда е гордост за народа и срам за диктатора, прочете от парламентарната трибуна Николай Хаджигенов.
Регионална икономическа среща: Конференция на Американските търговски камари в България, Гърция и Турция
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Гълъб Донев: Това е бюджетът, който довършва политики от предходните управления
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)