В студиото на "Денят започва" бяха изтеглени последните 26 участници в томболата за ваксинирани, които печелят смарт часовници.
Процедурата се извърши в присъствието на нотариус Людмила Любомирова, доц. инж. Теодор Панев, главен секретар на Националния център по обществено здраве и анализи, и заместник-министърът на здравеопазването Александър Златанов.
Играта-томбола на здравното министерство целеше да поощри и да награди българите, които са взели решението да се ваксинират. В играта участваха лица над 12 г., които са се ваксинирали срещу COVID-19, без значение дали имунизационният цикъл е завършен.
От здравното министерство ще се свържат с печелившите.
Заместник-министърът на здравеопазването Александър Златанов определи кампанията като успешна и съобщи, че в нея са участвали близо 10 000 души. Раздадени са над 100 смарт часовника.
Кои са печелившите - вижте във видеото.
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"
Двете деца, пострадали в катастрофа в Горна Оряховица, вече са извън реанимация
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите