Извънредна дезинфекция беше направена тази сутрин в квартал „Столипиново” и „Шекер махала”в Пловдив.
Всички мерки в етническите квартали се изпълняват по заповед на кмета Здравко Димитров, тъй като незаконните сметища там са потенциални огнища на зарази, още по-опасни в епидемичната обстановка заради коронавируса, коментира Георгиев.
Дезинфекцията в двата квартала продължава и в предстоящите два почивни дни. Основните пловдивски булеварди също ще бъдат обработени извънредно в събота и неделя, а от понеделник машинното миене с дезинфектант продължава по график във всички райони.
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)
"Сбогом, малки ангели": Отрупаха с цветя стадион "Славия" в памет на загиналите деца на АМ "Тракия" (СНИМКИ)