Няма как да не съм доволен
Старши треньорът на Аталанта Джан Пиеро Гасперини съжали за пропуснатата победа срещу английския вицешампион Арсенал. Срещата от първия кръг на Шампионска лига в Бергамо завърши при нулево равенство.
"Можехме да поведем, ако Ретеги беше вкарал дузпата или при добавката. Жалко е! Той изигра страхотен мач и заслужаваше да отбележи. Не е лесно да играеш срещу Арсенал, но ние се защитавахме страхотно и направихме това, което планирахме в този мач. Игрово бяхме на нивото на силен съперник като Арсенал и няма как да не съм доволен от този факт", каза Гасперини.
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)