Още едно звездно бебе в Холивуд - певецът и актьор Джъстин Тимбърлейк и любимата му Джесика Бийлм станаха родители за втори път. Новината потвърди самият татко във видео разговор с водещата Елън Дедженерис. Бебето е момче и се казва Финиъс.
"Казва се Финиъс и той е страхотен. И е толкова сладък. И никой не спи покрай него. Но сме толкова развълнувани и не можем да бъдем по-щастливи. Много сме благодарни за него", признава емоционално певецът.
Тимбърлейк и Бийл, която е актриса, вече имат 5-годишен син на име Сайлъс. Двамата са женени от 2012 г.
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
Ватиканът започва първата реставрация на Лоджията на Рафаело от 500 години насам
Вилата на Берлускони на остров Сардиния беше продадена на шейх от Катар
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец