Анджелина Джоли заяви, че се е страхувала за безопасността на семейството си по време на брака си с Брад Пит, съобщава "Индипендънт".
Джоли призна, че не е могла да говори подробно за преживяванията си с Пит поради продължаваща правна ситуация, но каза, че не е взела решението да се разведе с Пит лесно:
"Трябваше ми много, за да бъда в позиция, в която почувствах, че трябва да се разделя с бащата на децата ми."
Пит призна, че е бил пристрастен към алкохола и че е крещял на едно от децата си, но отрича някога да е прилагал физическо насилие.
Джоли призна, че е била "разбита" от скорошния си развод, но иска семейството й да продължи напред.
"Всички ние, включително баща им. Искам да се излекуваме и да бъдем спокойни. Винаги ще бъдем семейство", заключи актрисата.
Джоли и Пит станаха двойка през 2005 г., но се ожениха през 2014 г. Те се разведоха през 2019 г. Двамата имат шест деца, три от които осиновени.
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?