Кабаков даде три дузпи и един червен картон в истински трилър в Антверп

10:05, 19.02.2021
Чете се за: 00:44 мин.
кабаков даде три дузпи един червен картон истински трилър антверп

Родният съдия ръководи първа 1/16 финална среща от турнира Лига Европа между отборите на Антверп и Глазгоу Рейнджърс, в която паднаха цели седем гола, а шотландският тим осъществи обрат.

Така след седмица, на реванша в Глазгоу, футболистите на Стивън Джерард ще влязат с лека преднина в общия резултата, но по-важното, цели четири гола на чужд терен.

Гостите от Рейнджърс откриха резултата в 38-та минута, когато точен беше нигерийският полузащитник Джо Айоделе-Арибо.

Само в рамките на една минута обаче малко преди почивката домакините осъществиха обрата чрез Фелипе Авенати, който изравни резултата, а Лиор Рефаелов бе точен от дузпа за 2-1.

В 59-та минута Кабаков отсъди втори наказателен удар, този път в полза на гостите. Борна Баришич се нагърби с отговорността и не сбърка, възстановявайки отново равенството.

Скоро след това белгийците отново взеха преднина, като точен беше Мартин Хонгла Юма.

Драмата в Антверпен обаче беше запазена за самия край. Райън Кент изравни за трети път резултата в 83-та минута, а в самия край на редовното време, Героги Кабаков отсъди втора дузпа за Рейнджърс. Решението му бе придружено и с червен картон за футболиста на Антверп Абдулайе Сек.

Борна Баришич пък застана отново зад топка и реализира за крайното 4-3.

Опашка от желаещи да се ваксинират пред пункта до "Пирогов"
Окончателно: Продавачите на коли преди 2017 г. ще могат сами да се отписват от КАТ