Полицай с цивилна кола (сивото БМВ от снимките) премина на червено през светофара на "Дондуков" и "Раковски", в посока ЦУМ. Къци Въпцаров се спускаше по "Раковски" (черното моторче от снимките) от Операта, в посока Сточна гара, и се блъсна в задницата на колата.
Снимките са изпратени на редакционната ни поща от наш зрител.
Според източници на "По света и у нас" Къци Вапцаров е бил приет от екип на Спешна помощ с леки оплаквания.
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"