В продължение на месец френският астронавт Тома Песке документира Аурора Бореалис - както е другото име на зелената светлина, над северното полукълбо.
Това е втората мисия на Песке на Международната космическа станция.
В Туитър той споделя, че по време на първото му космическо пътешествие, сиянието е можело да се наблюдава по-рядко.
Сега обаче кадрите буквално спират дъха.
Сладки изкушения на футболна тематика: Пекарна в САЩ предлага курабии с формата на топки и талисмани
Откриха гробници на 5000 г. в Египет, които може да са предшественици на пирамидите
Румен Христов: Ще бъде по-сериозен проблем, ако поставяме под съмнение европейския курс на страната
Втора среща ЕС - Молдова: Фокус върху реформите и върховенството на закона