Нагла кражба от аптека София. Случаят е от столичния район "Оборище". Сигналът получихме от собственика на търговския обект. Кадри от видеонаблюдението в аптеката са запечатали действията на мъжа.
Престъплението е извършено малко след 13.00 часа 7 април. Загубата е на стойност 30 лева.
"Това се случи в деня на здравния работник и вместо да ни поздрави, човекът може би е бил разсеян и така си взе лекарствата. Може би е видял, че паякът вдига колата му", разказа собственичката на аптеката Невена Цанева.
Тя още не е подала сигнал в полицията и се надява, че крадецът ще се върне и ще се извини с букет цветя за празника на патерица.
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив