ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
ГЕРБ и ИТН поставиха въпроса за ротационно...
Чете се за: 00:37 мин.
Никола Саркози влезе в затвора: Ще излежава 5-годишна...
Чете се за: 01:07 мин.
Нападнаха бивш зам. градски прокурор на София, в...
Чете се за: 02:37 мин.
Президентът Радев: Управляващите са в парализа
Чете се за: 03:30 мин.
Тройно убийство в Бургаско - 25-годишен застреля леля си,...
Чете се за: 01:07 мин.
Стабилен ли е кабинетът - Съветът за съвместно управление...
Чете се за: 00:57 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Камило Плачи: Първият мач от финална серия винаги е труден

Чете се за: 01:37 мин.
Спорт
камило плачи първият мач финална серия винаги труден
Слушай новината

Наставникът на волейболния Хебър (Пазарджик) Камило Плачи коментира успеха на неговия тим с 3:1 (21:25, 25:18, 26:24, 25:17) срещу Нефтохимик (Бургас) в първия двубой от финалната серия в българската волейболна Суперлига.

Италианският специалист отчете, че неговият отбор е успял да намери верния път към успеха въпреки трудното начало и загубения първи гейм.

"В плейофната серия е нормално да има геймове извън ритъм и такива, в които играем по-добре. Зависи от противника. Най-важното е, че преодоляхме лошото начало в първата част. Бяхме достатъчно добри в мач с толкова много грешки. Блокът ни помогна много. Атаката също ни тръгна и спечелихме срещата", коментира Плачи.

Треньорът на "тигрите" допълни още, че очаква различен двубой в събота (23 април), когато финалната серия продължава с още един двубой в зала "Васил Левски" в Пазарджик.

"Променихме системата на посрещане. Не говорим за индивидуалности, но Брадли Гънтър направи изключително силен мач на сервис и в атака. Утре ни чака различен двубой. Искам отборът да прави по-малко грешки. Винаги първият мач от финална серия е много труден", сподели Камило Плачи.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber!

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?