Карим Бензема с 39 гола в 39 мача за Реал Мадрид

Карим Бензема
08:05, 18.04.2022
Чете се за: 00:42 мин.

Звездата на френския национален отбор Карим Бензема вече има на сметката си 39 гола в 39 мача за Реал Мадрид през настоящия сезон.

34-годишният нападател стана автор на победния гол във втората добавена минута към второто полувреме срещу Севиля (3:2) в мача от испанското първенство. Благодарение на него, Реал Мадрид успя да обърне своя съперник от 0:2 до 3:2.

Нападателят има 25 попадения в Ла Лига, 12 в Шампионската лига и още 2 за Суперкупата на Испания.

Митков и Лима са на разположение за Вечното дерби, докато Петров и Махмутович се конкурират за титулярно място в ЦСКА (ВИДЕО)
18:40, 26.04.2024
Чете се за: 01:47 мин.
Карлос Алкарас започна с победа защитата на титлата си на турнира по тенис в Мадрид
18:33, 26.04.2024
Чете се за: 02:22 мин.
Изабелла Шиникова отпадна на четвъртфиналите на турнир в Тунис
18:30, 26.04.2024
Чете се за: 00:30 мин.
Балкан Ботевград спечели групата си на финалите за юноши до 19 г.
18:21, 26.04.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Дончо Донев, Биляна Дудова и Иво Иванов в "Арена спорт" в неделя по БНТ 1
17:59, 26.04.2024
Чете се за: 00:27 мин.
Марк Христов достигна до репешажите на европейското първенство по джудо в Загреб, но претърпя поражение
17:48, 26.04.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Очаквайте епизод 26 от поредицата "Истории от Олимпийските игри" в неделя от 13:15 ч. по БНТ 1
17:40, 26.04.2024
Чете се за: 02:15 мин.
6 хиляди полицаи ще бъдат мобилизирани за пристигането на олимпийския огън в Марсилия на 8 май
17:12, 26.04.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Без изненади в първия кръг на Държавното първенство по бадминтон за мъже и за жени в София
17:01, 26.04.2024
Луис Енрике: Продължаваме да се борим, за да постигнем целите си
16:33, 26.04.2024
Чете се за: 04:20 мин.