Карим Бензема с гол и автогол при равенство на Ал-Итихад в мач, ръководен от Георги Кабаков

карим бензема главно действащо лице мач ръководен георги кабаков
08:14, 21.10.2023
Чете се за: 01:12 мин.

Карим Бензема вкара и в двете врати при равенството на Ал-Итихад в гостуването на Ал-Таавон- 1:1 в мач от 10-ия кръг на първенството на Саудитска Арабия, а срещата бе ръководена от най-добрия българския съдия Георги Кабаков.

Носителят на „Златната топка“ откри резултата в 22-рата минута, след като се разписа след удар с глава.

Французинът се разписа и четири минути по-късно, когато прати топката в собствената си мрежа за 1:1 след центриране от корнер.

Георги Кабаков се отличи с авторитетни отсъждания и получи поздравления от футболистите на двата тима.