Познавам и работата на Хулио Веласкес, каза още наставникът на Брага в навечерието на първия мач срещу Левски в Лига Европа
Карлос Висенс е на мнение, че за Брага предстои първи тежък мач срещу Левски от втория квалификационен кръг в Лига Европа. Наставникът сподели, че са запознати с играта на „сините“, като не спести добри думи за представянето им атака.
„Предстои ни тежък мач, запознати сме с отбора на Левски. Това е сериозен тим, който е много опасен в атака по крилата. Те бързо боравят с топката, пресират дълго и бързо отнемат, когато я загубят“, каза той.
Той говори и за работата на Хулиол Веласкес, като не спести добри думи и към наставника на българите.
„Познавам и работата на Хулио Веласкес. Отборите му винаги показват впечатляващ преход от защита в нападение", отбеляза Висенс.
Щутгарт и Цървена звезда спечелиха първите си мачове от плейофите в Лига Европа
Прекрасен гол на Сон помогна на Лудогорец да запише първи успех над Ференцварош от 2019 г.
Правителството оттегля предложението до НС за избор на председател на ДАНС
Дебатите за Съвета за мир на Тръмп продължават – Николай Младенов вижда шанс за българска експертиза в Газа