ДА НЕ

Късна развръзка реши изхода от мача Берое – Ботев Пд

22:55, 13.08.2022
късна развръзка реши изхода мача берое ndash ботев

Отборите на Берое и Ботев Пловдив не успяха да се победят в мача от 6-ия кръг на българското футболно първенство. Двубоят в Стара Загора завърши при резултат 1:1 в т.нар. Дерби за Тракия.

Първото попадение в двубоя падна в началото на второто полувреме и беше дело на 22-годишния Антоан Бароан, но финалът беше сложен с късна драма в заключителните минути от Абубакар Тунгара.

Новото попълнение на „жълто-черните“ Роеи Херман проби отляво в 50-ата минута, стреля, но вратарят Иван Караджов отрази удара му, французинът Антоан Бароан при добавката направи резултата 1:0.

Късно в добавеното време на мача Абубакар Тунгара донесе една точка за Берое, след като се разписа с красив гол от далечна дистанция за крайното 1:1.

След четири загуби от началото на сезона Ботев Пд записа равенство. Тимът има 1 точка на 15-ото място. Берое е на 11-а позиция с 5 пункта.

Чете се за: 01:35 мин.
УС на БФ Волейбол се събира, за да обсъди процедурата за избор на нов селекционер на мъжете
09:44, 27.09.2022
Чете се за: 01:25 мин.
Григор Димитров срещу Иля Ивашка в първия си двубой на Sofia Open 2022
08:55, 27.09.2022
Чете се за: 01:32 мин.
Бойко Борисов и Слави Трифонов за националите: Така се защитава националното достойнство на България
00:54, 27.09.2022
Благоя Милевски: Ние бяхме коректни, не можеш да контролираш феновете по трибуните
00:40, 27.09.2022
Чете се за: 01:42 мин.
Кирил Десподов и Валентин Антов: Цяла България може да бъде щастлива от тази победа
00:17, 27.09.2022
Чете се за: 03:42 мин.
Радослав Кирилов: Имахме нужда от тази победа
00:02, 27.09.2022
Чете се за: 02:22 мин.