Българинът замени Андрия Живкович в 77-та минута.
Футболист №1 на България за последните три години Кирил Десподов се появи като резерва за ПАОК Солун при домакинската победа над лидера в класирането АЕК Атина с 3:2. Българинът влезе в игра в 77-та минута, когато тимът му падаше с 1:2 в резултата.
Йоанис Константелиас изведе отбора от Солун напред в резултата още в третата минута, но Орбелин Пинеда изравни за АЕК шест минути по-късно.
В 75-та минута опитният хърватин Домагой Вида направи пълен обрат за гостите от Атина. Две минути по-късно Десподов влезе на терена на мястото на Андрия Живкович.
В 81-та минута Йоанис Константелиас вкара втория си гол в мача за 2:2.
В последната минута испанският защитник на ПАОК Жоан Састре направи 3:2 и хвърли в екстаз публиката на стадион "Тумба". Той засече топката след центриране на Десподов от корнер.
Така ПАОК се изкачи на второ място в класирането. Тимът от Солун е все още на цели 4 точки зад АЕК Атина, но е с равни точки с Панатинайкос и с по-добри показатели и с една аванс пред Олимпиакос.
Стефан Грозданов на 80: Най-хубавите ми спомени са от европейските мачове с Локомотив София
Радостин Кишишев: Левски има реален шанс за титлата, но битката с Лудогорец ще е до края
Радостин Кишишев, Стефан Грозданов и Весела Лечева в предаването "Арена спорт"
Няма военна заплаха за България, поради което не е необходимо да се предприемат допълнителни мерки извън обичайно, каза Йордан Божилов
Американският президент с призив да бъде гарантирана сигурността на корабоплаването в Ормузкия проток
Заради войната в Близкия изток: Отлагане на резервации и по-скъпи нощувки по родното Черноморие