"За мен е чест да Ви поздравя по случай 6 май - Ден на храбростта и празник на Българската армия. Признателен съм на българските военни за техния професионализъм, мъжество, всеотдайност и достойна служба". Това написа премиерът Кирил Петков във Фейсбук.
"Българската армия е институцията, която се ползва с най-висок обществен авторитет, уважение и доверие в обществото. Военнослужещите са носители на висок морал и отговорност, проявявани с еднаква решимост както в бурни исторически моменти като сегашния, така и в годините на мирен живот. Уверявам Ви, че българското правителство прави всичко необходимо за изграждане на съвременна и боеспособна българска армия - достоен съюзник на страните от евроатлантическата общност. Благодаря Ви и честит празник!", пише още премиерът Петков.
Иван Демерджиев за „Баба Алино“: 25 са задържани и се събират доказателства за незаконни практики в Община Варна
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
По-високи пенсии от юли: От август се вдигат минималните осигурителни прагове и максималният осигурителен доход
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си