18:16, 21.08.2018
Чете се за: 00:15 мин.
Други спортове

Китайката Лю Сян подобри световния рекорд на 50 метра гръб (жени) по време на Азиатските игри в Джакарта, Индонезия.

21-годишната Лю финишира за 26.98 секунди и завюва първата победа от голямо първенство.

Китайката е първата, която плува под 27 секунди в дисциплината и счупи досегашното върхово постижение на сънародничката си Чжао Цзин от 27.06 секунди, поставено с вече забранените технологични бански костюми на световното първенство в Рим през 2009 година.

Още Други спортове

Гледайте ръгби сблъсъка България - Сърбия на 20 април (събота) от 15:00 часа НА ЖИВО по БНТ 3
Чете се за: 01:00 мин.
Кевин Пенев: Ще се опитам да направя финали на прескок и на земя на европейското в Римини
13:35, 19.04.2024
Чете се за: 01:35 мин.
България ще участва с пълни отбори на европейското първенство по спортна гимнастика в Римини
12:52, 19.04.2024
Чете се за: 01:47 мин.
Спортни новини 19.04.2024 г., 12:20 ч.
12:20, 19.04.2024
Александър Георгиев стана вратарят с най-много победи в рамките на редовния сезон в НХЛ
11:57, 19.04.2024
Чете се за: 00:55 мин.
Радослав Росенов и Рами Киуан дават старт на българското участие на европейското по бокс в петък
11:50, 19.04.2024
Чете се за: 00:45 мин.