Лек автомобил самокатастрофира на магистрала "Струма", на няколко километра преди тунел "Железница" на платното в посока София. Инцидентът е станал малко след 7:00 часа тази сутрин.
Колата е преместена от пътното платно и не пречи на движението, което се осъществява нормално. По първоначална информация, няма сериозно пострадали.
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души