Кралят и кралицата на Испания Фелипе Шести и Летисия отново посетиха района на неотдавнашните катастрофални наводнения в областта Валенсия, при които загинаха 227 души.
Фелипе и Летисия бяха в епицентъра на бедствието - градчето Чива без да обявяват предварително визитата си. Те бяха посрещнати с възгласи "Да живее кралят " от част от присъстващите пред кметството. Посещението мина спокойно за разлика от първата визита на кралската двойка във Валенсия на 3 - ти ноември, когато бяха посрещнати с гняв и протести. Все пак жители на Чива смятат, че монарсите са могли да дойдат в града им по-рано и че това е най-малкото, което са могли да направят.
Санкциите срещу Русия: Ще останат ли в списъка патриарх Кирил и Вагит Алекперов?
След акцията край Слънчев бряг: Разследването трябва да установи дали има корупция във ВиК-Несебър
Съдът гледа мярката на 21-годишния шофьор, който уби две деца край Мездра