Кристиано Роналдо пожела смяна на съдията по време на мача на Ал Насър срещу Ал Итифак

Иронични жестове от страна на португалеца по адрес на рефера

насър победи минимално етифак официалния дебют кристиано роналдо
08:45, 01.11.2023

Нападателят на Ал Насър Кристиано Роналдо остана недоволен от съдийството на мача срещу Ал Итифак (1:0) от осминафиналите за Купата на Краля на Саудитска Арабия.

Мачът беше ръководен от чилийския рефер Пиеро Маса. В края на първото полувреме той призна гол на халфа на Ал Насър Андерсон Талиска, но след това попадението бе отменено след преглед на ВАР заради засада на Роналдо, който участва в ситуацията.

Няколко минути по-късно Талиска получи червен картон, а Роналдо направи жест, показващ, че е необходима смяна и посочи с пръст съдията.

Ал Насър стигна до победата с гол Садио Мане в продълженията на мача, след като редовното време завърши 0:0.

Този сезон 38-годишният Роналдо отбеляза 14 гола и направи 8 асистенции в 15 мача за Ал Насър във всички турнири.