Кристиано Роналдо взе участие в контрола на Юнайтед

Кристиано Роналдо
20:19, 31.07.2022
Чете се за: 01:57 мин.

Звездата на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо взе участие в контролната среща на своя тим срещу Райо Валекано. Мачът, подготовка и за двата тима за новия сезон, приключи при резултат 1:1 на „Олд Трафорд“.

Португалецът беше част от титулярния състав, но не се отличи с резултатни действия и бе заменен на почивката от новия мениджър Ерик тен Хаг.

Вместо него, на терена се появи Амад Диало, който се разписа две минути след влизането си в игра. Кристиан Ериксен намери Алекс Телес, чийто удар беше избит от вратаря, но Амад Диало реагира съобразително, за да засече отбитата топка.

Малко след това Райо Валекано стигна до престижното равенство с гол на Алваро Гарсиа.

Кристиано Роналдо пропусна предишните пет приятелски мача на Манчестър Юнайтед, оправдавайки се със семейни проблеми. В двубоите без 37-годишния футболист „червените дяволи“ постигнаха 3 победи, веднъж завършиха наравно и записаха едно поражение.

Португалският национал беше посрещнат с горещи аплодисменти от феновете на своя клуб, въпреки постоянните информации, че иска да напусне тима през лятото.

Янаки Милев е полуфиналист на тенис турнир в Анталия
13:42, 26.04.2024
Чете се за: 00:57 мин.
Изабелла Шиникова се класира за четвъртфиналите на сингъл в Хамамет (Тунис)
Чете се за: 01:47 мин.
Гледайте финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за мъже НА ЖИВО по БНТ 3
12:30, 26.04.2024
Чете се за: 01:40 мин.
Спортни новини 26.04.2024 г., 12:20 ч.
12:20, 26.04.2024
Гледайте Световната купа по модерен петобой в Будапеща, от четвъртък до събота по БНТ 3
12:15, 26.04.2024
Чете се за: 00:45 мин.