Кристина Николова на финал в турнира по кикбокс от Европейските игри в Полша

кристина николова финал турнира кикбокс европейските игри полша
Снимка: Българска Конфедерация по Кикбокс и Муай Тай
17:33, 01.07.2023
Чете се за: 01:17 мин.

Кристина Николова се класира за финала в категория 50 кг стил лайт контакт на турнира по кикбокс на Европейските игри в Полша.

Българката победи с 3:0 съдийски гласа германката Мишел Месмер и вече гледа към златото в Краков. Финалът на Николова е утре.

Два бронзови медала спечелиха преди това кикбоксьорите ни Александра Димитрова и Иван Кръстанов.

30 годишният Кръстанов остана с бронза след като бе надигран на полуфинала в кат -79 кг стил лайт контакт с 0:3 от германеца Рамадан, който не е губил мач от шест години насам.

Александра Димитрова също спечели бронзов медал в кат. 52 кг стил фул контакт. Националката ни загуби своята полуфинална среща от италианката Перони, което й отреди бронзово отличие.

Медисън Кийс завоюва за втори път в кариерата си титлата на турнира по тенис в Ийстбърн
Преди местните избори: Жителите на бургаското с. Сигмен са се увеличили повече от два пъти