Абонирай ме за най-важните новини?
ДА НЕ
ДА НЕ

Бойни спортове

Българските таекуондисти спечелиха още над 100 медала във втория ден на „Херея Оупън“
14:34, 23.04.2024
Българските национали спечелиха 64 медала на европейското първенство по таекуондо ITF
16:40, 22.04.2024
Чете се за: 02:30 мин.
Българските джудисти заеха второ място в класирането по медали на Европейската купа по джудо за юноши и девойки в Сараево
14:44, 22.04.2024
Чете се за: 01:32 мин.
Калина Бояджиева вдъхнови участниците в турнира по олимпийско таекуондо "Херея Оупън"
13:31, 22.04.2024
Чете се за: 02:40 мин.
България триумфира в класирането по медали на Европейската купа по кикбокс в Пловдив
23:48, 21.04.2024
Президентът Радев откри международния турнир Sofia Karate Open 2024
15:25, 20.04.2024
Служебният министър на младежта и спорта Георги Глушков пожела успех на участниците на Европейската купа по кикбокс в Пловдив
16:28, 18.04.2024
Чете се за: 01:42 мин.
Ивет Горанова се включва в престижна карате надпревара в София този уикенд
12:42, 18.04.2024
Чете се за: 01:12 мин.
Българските таекуондисти спечелиха два медала в първия ден на европейското първенство
11:56, 18.04.2024
Чете се за: 01:17 мин.