Кристиян Малинов се завърна в игра при загуба на Льовен

12:28, 21.12.2020
Чете се за: 00:32 мин.
кристиян малинов завърна игра загуба льовен

Българският национал записа 27 минути на терена при домакинското поражение на своя тим са 1:2 от състава на Мехелен в среща от 17-ия кръг на белгийската "Юпилер Про Лига".

Бившият състезател на Литекс и ЦСКА София се появи отново на терена, след като пропусна последната среща на своя тим в местното първенство, равенството 2:2 като гост на Мускрон.

Съсатавът на Мехелен взе добър аванс от два гола в средата на първата част само в рамките на три минути между 27-та и 30-та. Първо Керим Мрабати откри резултата, а преднината бе удвоена след автогол на Давид Хуберт

Малко след изтичането на час игра, домакините от Льовен си върнаха надеждите, след като Тома Анри намали резултата.

Две минути след този епизод на игрището се появи и Малинов, но и той не успя да помогне на тима си да се спаси от загуба.

Така Льовен остава на четвърта позиция във временното класиране с актив от 29 точки, докато Мехелен е 16-и със 17 точки.

Мая Манолова организира протест срещу "Топлофикация"