Ксения Момчилова се класира за полуфиналите на Световната купа по паркур в Монпелие

ксения момчилова класира полуфиналите световната купа паркур монпелие
09:02, 11.05.2024
Чете се за: 00:42 мин.

Ксения Момчилова се класира за полуфиналите в дисциплината скорост на Световната купа по гимнастически паркур в Монпелие, Франция.

Състезателката на Делян Димитров намери място сред най-добрите десет с шесто време, давайки резултат от 46.73 секунди.

Българката, която през миналата година донесе исторически сребърен медал за страната ни по време на Световната купа в София, остана на 6.19 секунди от лидерката Миранда Тиблинг от Швеция.

Битката за разпределение на отличията от Световната купа в Монпелие в дисциплината скорост при мъжете и жените ще се проведе в събота следобед.