„Ще донеса титлите в България. Аз съм по- добрият боксьор и утре ще му го покажа“, това заяви българският боксьор Кубрат Пулев по време на виртуалната пресконференция, която даде специално за българските журналисти.
“Казах му, че го уважавам много, той е олимпийски и световен шампион, но аз съм по-добрият боксьор и утре ще му го покажа. Не съм изненадан, че той реагира така. Исках само да му кажа, че аз съм много по-добър от него , утре ще го покажа на целия свят. Не го мразя или нещо такова, казах му 3-4-5 пъти, че го уважавам, но аз имам толкова много енергия, толкова съм силен. Чувствам се добре.“
Кими Антонели даде най-добро време в първата тренировка преди Гран при на Австрия
20 клуба ще участват отново в Евролигата, Бешикташ влиза в турнира за сметка на Монако
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души