Куп пропуски лишиха Юнайтед от трите точки срещу Уотфорд

18:53, 26.02.2022
Чете се за: 01:42 мин.
куп пропуски лишиха юнайтед точки уотфорд

Отборите на Манчестър Юнайтед и Уотфорд завършиха наравно 0:0 на "Олд Трафорд" в среща от 27-ия кръг на Висшата лига.

"Червените дяволи" очаквано доминираха през почти всичките 90 минути на двубоя, но въпреки това така и не намериха начин да разпечатат вратата на "стършелите".

Португалската звезда на домакините Кристиано Роналдо продължи с неубедителните си изяви от началото на календарната година и днес, като именно той направи не един или два пропуска в мача. В един от случаите и късметът изневери на Роналдо, тъй като негов изстрел се отби от страничния стълб.

Младокът Антъни Еланга пък пропиля една от най-чистите възможности за Юнайтед в 56-та минута, когато от много изгодна позиция стреля в аут.

Гостите от Уотфорд, които се намират на предпоследното 19-то място, също имаха своите шансове в срещата, като в края опасен удар на Исмаила Сар премина покрай вратата на Давид Де Хея.

Равенството остави Манчестър Юнайтед на 4-та позиция в класирането с актив от 47 точки само с две повече от 5-ия Арсенал. "Артилеристите" обаче имат цели три мача по-малко в сравнение със своя съперник. Уотфорд пък са 19-ти на три точки от спасителния бряг.