Тя загина при катастрофе с коне при село Ябълково
Граждани на Кюстендил завеждат дела срещу Агенция "Пътна инфраструктура" заради бездействието й, довело до трагичния случай при с. Ябълково, при който загина 18-годишната Андреа, а две нейни връстнички бяха ранени. Хората настояват и за оставката на директора на Областното пътно управление в Кюстендил.
Глобиха собственика на конете, които вчера бяха заснети да галопират по пловдивски булевард. Стопанинът им твърди, че е направил опит да спре животните, но е наказан, заради създадената опасност от инцидент на пътя. Конете са успели да изминат километри преди да бъдат обградени от няколко патрулни автомобила.
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро