12:23, 21.10.2020
Чете се за: 00:18 мин.
Шампионска лига
лацио разби борусия олимпико

Късно снощи отборът на Лацио спечели с 3:1 домакинството си на Борусия (Дортмунд) и оглави подреждането в група "F" на Шампионската лига, заедно с Брюж.

"Римските" орли поведоха още в 6-та минута с гол на бившия футболист на Борусия (Дортмунд), Чиро Имобиле.

В 23-та неприятностите за Борусия станаха по-големи, след като вратаря Марвин Хинтц си отбеляза комичен автогол след центриране от ъглов удар.

Гостите върнаха едно попадения чрез Халанд в 71-та минута, но само пет по-късно Жан Акпо оформи крайното 3:1, след асистенция на Имобиле.