Звездата отмени един от двата си концерта там
Певицата Шакира беше приета в болница в столицата на Перу - Лима. Поради това концертът ѝ вчера беше отменен.
Шакира се оплакала от коремни болки, заради което отишла в местната бърза помощ и била хоспитализирана.
"Лекарите, които се грижат за мен, ме информираха, че не съм в състояние да изнеса концерт", съобщи Шакира в профила си в Инстаграм.

Латино дивата беше предвидила два концерта на националния стадион в Лима вчера и днес. Билетите за тях бяха разпродадени от седмици.
Шакира пристигна в Лима в събота от Бразилия, където в Рио де Жанейро на 11 февруари започна първото си световно турне от 7 години насам, за да рекламира най-новия си албум "Жените не плачат", получил неотдавна награда "Грами".
Продадоха синьо-зелен диамант за над 17 млн. долара на търг в Женева (СНИМКИ)
Поздравления за DARA от едни от най-големите български артисти в ефира на БНТ
Милена Милотинова, генерален директор на БНТ: Ние в момента сме в световните новини
Водни салюти, стотици фенове и приятели посрещат DARA на летището в София
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова за домакинството на "Евровизия" 2027: Надяваме се на мощната и стабилна подкрепа на институциите