Точно в 21:00 часа снощи, екипът на Пирогов излезе пред болницата и аплодира като жест на благодарност всички хора, които проявяват отговорност и солидарност като си остават вкъщи.
Медиците призовават бъдете и Вие отговорни и солидарни, останете си вкъщи!
На вчерашния брифинг - столични медици обещаха, че ще аплодират всички, които си останат вкъщи. И изпълниха обещанието си! В 21:00 часа - екипът на "Пирогов" излезе пред болницата и аплодира всички, проявили отговорност.
И лекарите от "Инфекциозни болести" на ВМА аплодираха всички, които се вслушаха в апела им и си останаха вкъщи! Тяхното послание е - "Благодарим ви! Заедно ще се справим!"
Румен Радев: Българската екзархия в Истанбул е ключова за съхраняването на националната идентичност
Планът за устройството на Борисовата градина ще бъде преработен, съобщиха от общината
„Достойните българи“: Отличие получи журналистът от БНТ Мая Димитрова (СНИМКИ)
Бюджет с 5,7% дефицит за 2026 г. представи финансовият министър Гълъб Донев
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Масло почти без мляко: Глобиха две български фирми, които са го предлагали на пазара