Левски допусна късен обрат и загуби втората си контрола в Дубай

17:02, 17.01.2023
левски допусна късен обрат загуби втората контрола дубай
Снимка: start-photo.bg

Отборът на Левски допусна пълен обрат от 0:2 до 3:2 и отстъпи на тима на Ал Кувейт във втората си контрола по време на зимния лагер в Дубай.

Проверката започна силно за момчетата на Станимир Стоилов Марин Петков откри резултата в 20-та минута с далечен изстрел, който изненада стража на кувейтския тим и след неговата неумела намеса топката влетя в мрежата на Ал Кувейт.

Пет минути по-късно Цунами удвои преднината на "сините" с удар от границата на наказателното поле, а да края на първата част Филип Кръстев можеше да направи преднината на Левски класическа, но уцели гредата.

Авансът на българския тим от два гола се задържа до последния четвърт час на срещата, когато актуалния шампион на Кувейт стигна до пълния обрат.

Първо, Келиан ван дер Каап си отбеляза куриозен автогол в 75-та минута, а след това две попадения на Али Хюсеин в 82-та и 90-та минута осигуриха успеха на Ал Кувейт.

В заключителните секунди на срещата Левски можеше все пак да стигне до равенството, но изстрел на резервата Александър Божилов срещна гредата.

Следващата проверка на "сините" в Дубай ще бъде на 22 януари (неделя) от 15.00 часа българско време срещу руския Спартак Москва.

Установени са два случая на "флурона" у нас
Убийството на граничния полицай: Най-близката камера не е хванала мястото на инцидента