Левски и Септември завършиха наравно в контрола

13:16, 18.06.2022
левски септември завършиха наравно контрола
Снимка: ПФК Левски

Отборите на Левски и Септември София завършиха наравно 1:1 в контрола, играна на стадион "Георги Аспарухов" в столица.

Проверката между двата тима продължи общо 60 минути, като интересното беше, че тя разделена на две части със съответна продължителност от 25 и 35 минути.

През първата от тях и двата състава определено не заложиха на най-доброто, с което разполагат и логично на почивката резултатът беше 0:0.

За второто полувреме треньорът на "сините" Станимир Стоилов вкара голяма част от основните си футболисти, сред които и Ивелин Попов, Анте Блажевич и Роналдо, за които това бе и неофициален дебют със фланелката на Левски.

Въпреки тези промени новакът в Първа лига от новия сезон Септември откри резултата в 26-ата минута чрез Марио Илиевски, който засече с глава центриране на Мартин Стойчев.

Левски обаче стигна до изравнителен гол в 37-ата минута, а точен беше Билал Бари след асистенция на Ивелин Попов.