Левски категорично надигра Струмска слава в контрола

левски дюш
17:25, 12.10.2021
Чете се за: 01:05 мин.

Левски победи Струмска слава с 4:0 в контролен мач. Двубоят бе игран на стадион “Георги Аспарухов”, а “сините” убедително се наложиха над втородивизионния отбор.

Домакините поведоха още в 4-ата минута. Марин Петков засече центриране по земя на Билал Бари.

В 9-ата минута Билал Бари удвои преднината на тима. Нападателят засече центриране на Драган Михайлович и направи резултата 2:0.

Точно преди почивката Димитър Костадинов изстреля плътен удар, който мина между краката на Петър Маринов за 3:0.

В 82-ата минута Ивайло Найденов засече с глава центриране на Иван Горанов за крайното 4:0.

В следващия кръг на родния шампионат Левски гостува на Локомотив София. Столичното дерби е в събота (16 октомври) от 20.00 часа