Левски Ивелин Попов
Снимка: ПФК Левски
17:49, 25.09.2022
Чете се за: 01:50 мин.

Левски София победи Левски Карлово с 4:0 в контрола, играна в Карлово. Ивелин Попов изпъкна с две попадения, а Андриан Краев и резервата Калоян Стрински също бяха точни.

Приходите от двубоя ще отидат в помощ на пострадалите от наводненията в община Карлово. Новото попълнение на "сините" Абдулахи Шеху направи неофициалния си дебют.

Гостите поведоха още в 4-ата минута. Ивелин Попов засече центриране отляво на Георги Миланов.

Столичният тим удвои аванса си след половин час игра. Андриан Краев засече с едно докосване центриране в наказателното поле на Патрик-Габриел Галчев.

Възпитаниците на Станимир Стоилов направиха преднината си класическа преди почивката. Ивелин Попов удвои головата си сметка в срещата. Нападателят стреля от движение след пас по земя на Жереми Петрис.

След паузата в игра се появиха младежи от школата на тима. Младоците продължиха да атакуват и стигнаха до пореден гол. Резервите Антон Иванов и Калоян Стрински комбинираха за попадението. Калоян Стрински се разписа на празна врата.

Яник Синер: Винаги се връщам на Sofia Open с удоволствие