Левски не успя да победи Созопол в контрола

левски успя победи созопол контрола
Снимка: ПФК Левски
15:52, 26.03.2022
Чете се за: 01:40 мин.

Приятелската среща между Левски и Созопол завърши при резултат 1:1. Билал Бари даде аванс на "сините" на стадион "Георги Аспарухов". През втората част Тома Ушагелов изравни.

В 20-ата минута Радослав Цонев стреля в дясната греда след изпълнение от пряк свободен удар.

Столичани откриха резултата в 39-ата минута. Уелтън проби до аутлинията, като ангажира цялата противникова защита с действията си. Футболистът върна топката към Билал Бари, който се разписа от непосредствена близост.

След почивката възпитаниците на Станимир Стоиловв продължиха с атакуващите действия в търсене на втори гол, който да подпечата успеха им. Стражът на гостите Стамен Бояджиев спаси изстрели на Уелтън, Радослав Цонев и Георги Миланов.

В 62-ата минута Яни Николов бе изгонен след втори жълт картон, но бе заменен от Даниел Андреев.

Гостите търпеливо изчакаха своя момент, който дойде в 82-ата минута. Резервата Тома Ушагелов завърши пробива си с удар, за да оформи крайния резултат.

Ивайло Марков имаше възможността да донесе победата на тима си, но Стамен Бояджиев отново отрази поредния шут към вратата си.

Федерико Варела надъха контузено хлапе от школата на ЦСКА и тренира с набор 2014 (Снимки + Видео)