Левски обърна Локомотив Сф в контрола

19:58, 29.06.2022
левски обърна локомотив контрола

Отборът на Левски надигра с 2:1 след обрат състава на Локомотив Сф в контрола между двата тима, която се игра на стадион "Георги Аспарухов" в София.

Двубоят стартира по-добре за "железничарите", които откриха резултата още в 9-та минута. Отбраната на Левски не успя да изчисти топката по най-добрия начин след изпълнение на ъглов удар и тя стигна до Красимир Милошев, който се разписа с диагонален изстрел по земя.

"Сините" стигнаха до изравнителен гол в самия край на първата част, когато Илиян Стефанов комбинира с Марин Петков, който премина защитник в "червено-черно" и с удар в близкия ъгъл изравни резултата.

През втората част футболистите на Станимир Стоилов потърсиха и пълния обрат, но трябваше да чакат до 84-та минута, когато Антоан Стоянов центрира отдясно, а Билал Бари с удар от въздуха не остави шансове на Дамян Дамянов за крайното 2:1.

За Левски предстои още една контрола до края на лятната подготовка, която ще се проведе на 5 юли, а съперник в нея ще бъде отборът на Етър.

Локомотив Сф пък изиграе проверка срещу новака в елита Септември София тази събота (2 юли).

НС обсъжда актуализацията на Бюджет 2022: Без ДДС за хляб и брашно, ток и газ - без акциз
Президентството и ВМЗ-Сопот с коментар на огласената от Нинова сделка с оръжие за Украйна през трета страна