Левски победи украинци в последната си контрола в Турция

Левски
Снимка: ПФК Левски
14:10, 07.02.2022

Отборът на Левски победи украинския Верес с 2:1 в последната си контрола по време на зимния лагер в Турция.

Мартин Петков изведе „сините“ напред в резултата с ранно попадение още в първата минута. В средата на първата част Асен Митков не успя да се разпише от дузпа. Украинците се възползваха и успяха да изравнят за 1:1 в края на полувремето чрез Михаил Сергийчук.

Последното попадение за 2:1 в приятелския двубой реализира Здравко Димитров, който се появи като резерва.

След края на двубоя старши треньорът Станимир Стоилов сподели, че е доволен от проведения лагер. Той не скри, че се надява "сините" да подобрят формата си за пролетния дял от шампионата и купата.

„Като се приберем в София, ще дадем крайната оценка за лагера. Видя се, че сме готови и тичаме доста, но е друго в официалните мачове. Георги Миланов тепърва тренира с отбора и се надявам, че ще влезе във форма“, сподели още Станимир Стоилов.