Ръководството на Левски се надява, че с продажбата на чужденци няма да се спре само до трансфер на Спиерингс, пише "Мач Телеграф".
Обявени за продан са Найджъл Робърта и Паулиньо, като за първия има постъпила оферта от порядъка на 900 хиляди евро.
Агентите им са се заели да ги пласират в Русия или в Персиийския залив, където пазарите за футболисти все още не са затворили.
За Робърта има доста апетитна оферта от ОАЕ, но нападателят все още се чуди. Причината за това е, че иска да развие кариерата си в по-силно първенство, а не само да играе за пари.
Иначе Левски на момента ще получи за него 900 000 евро.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата