“Сините” ще наблюдават талантливи играчи по време на пробните тренировки и турнири, които се организират от платформата.
ПФК “Левски” и платформата за развитие на таланти „БГ Футболни Проби“ стартираха сътрудничество в подкрепа на млади футболисти.
“Сините” ще наблюдават талантливи играчи по време на пробните тренировки и турнири, които се организират от платформата.

„Това е огромна крачка напред. За нас е чест и отговорност да работим с клуб като “Левски”. Нашата мисия е да създаваме път за младите таланти – и днес този път става магистрала”, сподели основателят на “БГ Футболни Проби” Ивайло Крушарски.
Партньорството включва и организиране на тренировъчни лагери с участието на скаути и треньори от “Левски”, а одобрените играчи ще имат възможността за преминаване в юношеските отбори на столичани.
Разбиха престъпна група за трафик на мигранти - каналджиите взимали до 15 000 евро на човек (СНИМКИ)
Николай Попов: Камионът, който уби Сияна, не е под охрана, разхожда се, както си иска
Трима души загинаха при жестока катастрофа край Пловдив, 7-годишно дете е с опасност за живота (СНИМКИ)