Българската тенисистка разби рускиня на старта.
Лия Каратанчева влетя във втория кръг на турнира по тенис на червени кортове в Индиън Харбър Бийч. В американския град българката стартира с убедителен успех над Мариая Кононова от Русия след 6:2, 6:1 за около час на корта.
Софиянката прекъсна серия от четири поредни загуби в основната схема на състезания от веригата на Международната федерация ITF, а за място на четвъртфиналите ще играе срещу поставената под номер 7 Катрин Себов (Канада).
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг