"Смърфовете" се договориха с централния защитник Видол Сейменски, който е бил част от различните гарнитури на академията на тима от 12 години.
Локомотив Пловдив обяви първото си ново попълнение за тази зима. "Смърфовете" се договориха с централния защитник Видол Сейменски, който е бил част от различните гарнитури на академията на тима от 12 години, обявиха от клуба.
"Централният защитник е първото ново попълнение на "черно-белите" за тази зима. Целият му футболен път минава през детско-юношеската школа на Локомотив! Над 12 години той е бил част от различните гарнитури в академията, като за последно се състезаваше за дублиращия отбор в Югоизточна Трета лига. ПФК Локомотив желае успех на Видол Сейменски с екипа на “черно-белите”!", написаха от клуба.