Локомотив Пловдив победи ЦСКА 1948 с гол от дузпа

локомотив пловдив копенхаген победиха лаута
22:38, 22.10.2021

Локомотив Пловдив ЦСКА 1948 с 2:1 в мач от 12-ия кръг на родния елит. Победното попадение бе дело на Димитър Илиев, който се разписа от дузпа след червен картон на Крум Стоянов.

През първото полувреме пловдивчани поведоха в 33-ата минута. Парвизджон Умарбаев откри резултата, след като завърши красива многоходова акция за 1:0.

След почивката гостите изравниха резултата, след гол на Денислав Ангелов. Нападателят засече с глава центриране от корнер на Георги Русев в 48-ата минута за 1:1.

В 62-ата минута "смърфовете" получиха дузпа. Крум Стоянов получи директен червен картон, след като повали Димитър Илиев, който се бе озовал сам срещу противниковия страж. Именно нападателят на домакините бе точен за крайния резултат 2:1 след точно изпълнение на 11-метровия наказателен удар.

Локомотив Пловдив заема 7-ата позиция в класирането с актив от 14 пункта. ЦСКА 1948 е 10-и с 11 точки.

Напрежение в Сухиндол: Деца разказват, че двама учители са правили опити за блудство
Френското правителство ще отпуска помощи заради поскъпването на горивата и инфлацията